Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH PRIEMYSELNÝCH TECHNOLÓGIÍ A INVESTÍCIÍ POZNAŇ
Vydané 16. 02. 2011 (785 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Ministerstvo hospodárstva SR, Slovenská obchodná a priemyselná komora, RK Žilina, Slovensko-Poľská obchodná komora a SHaSHP EXPO CENTER, a.s. Trenčín pozývajú vystavovať na medzinárodnom veľtrhu priemyselných technológií a investícií Poznaň v dňoch 14. 6. – 17. 6. 2011. Strojársky veľtrh ITM v Poznani je zameraný hlavne na hutníctvo, strojárenstvo, spracovanie a obrábanie kovov, povrchovú úpravu, elektrotechniku, energetiku, zasielateľstvo, logistiku, dopravu, zváranie atď. Účasť na veľtrhu je vynikajúca možnosť presadiť sa na nových trhoch.

Účasť v spoločnom stánku - vlastný pult, rokovací stolík + 4 stoličky, základná grafika, možnosť využitia spoločného zázemia - kuchynka, miesto na rokovania, katalóg slovenských vystavovateľov, možnosť prezentácie vo forme vlastných seminárov, prezentácií, workshopu pre pozvaných obchodných partnerov priamo na stánku, účasť na branžovej večeri/pikniku: 650 EUR+DPH - registračný a režijný poplatok, v ktorom je zahrnutý základný zápis do oficiálneho katalógu vystavovateľov vydávaného organizátormi výstavy. Podrobnejšie informácie získate: SOPK ŽRK, Hálkova 31, Žilina, Ing. K.Bielik, Ing.R.Vydra T: 041/7235 102 F: 041/7235 653, polskoza@za.scci.sk, zahrza@za.scci.sk, www.interbiznis.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2060 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server