Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 3. Kooperačná burza – AutoNet
Vydané 07. 02. 2011 (997 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Automobilový klaster – západné Slovensko pripravilo pre záujemcov o automobilový priemysel 1. výročnú konferenciu a 3. Kooperačnú Burzu v rámci projektu s názvom AutoNet. Obe akcie prebehnú v rámci "Sympózia dodávateľov v Strednej Európe" 2. - 3.Marca 2011 v Kongresovom centre Lipska, súbežne so Subdodávateľským veľtrhom "Z 2011 - DIE ZULIEFERMESSE" ( www.zuliefermesse.de ) a veľtrhom "Intec 2011- 13. odborný veľtrh nástrojov a jednoúčelových strojov". (www.messe-intec.de)

Automobilový klaster – západné Slovensko týmto ponúka jedinečnú príležitosť nadviazať spoluprácu s množstvom organizácií z celej strednej Európy na bezplatnej 3. Kooperačnej burze a súčasne možnosť stretnúť sa s odborníkmi v oblasti automobilového priemyslu na Výročnej konferencii projektu AutoNet. Kontaktná osoba: Mário Turner, MBA – e-mail: turner@autoklaster.sk, Mgr. Peter Bujňák – e-mail: bujnak@autoklaster.sk Bližšie informácie o projekte AutoNet: www.autonet-central.eu


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 255 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.autonet-central.eu )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server