Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* SEMINÁR - OBCHOD A INVESTÍCIE S AUSTRÁLIOU
Vydané 25. 01. 2011 (566 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Seminár je určený slovenským investorom, ktorí majú záujem investovať v Austrálii, ako aj slovenským výrobcom, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o možnostiach založenia spoločného podniku s austrálskym partnerom v oblastiach: čisté technológie a ochrana vody, obnoviteľné zdroje energie, nové a inovované výrobné technológie s vysokou pridanou hodnotou v odvetviach stavebníctva, automobilového priemyslu, ťažobného priemyslu, presného strojárstva, potravinárskych technológií, zdravotníctva a biotechnológií.Hlavným prednášajúcim bude Honorárny konzul Austrálie v Prahe a zároveň zástupca AUSTRADE pre Českú a Slovenskú republiku p. Petr Vodvářka.

Dátum konania: 9. február 2011 (utorok) od 9.00 do 12.00 hod.

Miesto konania: Úrad Banskobystrického samosprávneho kraja, Nám. SNP 23, Banská Bystrica, veľká zasadačka na 2. poschodí.

Viac informácií: Ing. Mária Dvořáčková, tel: 048/ 4125 635, sopkrkbb@sopk.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 576 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server