Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Obchodná misia do Záhrebu s možnosťou prezentácie na stavebnom veľtrhu „Construction and Equipping Fair“
Vydané 17. 01. 2011 (1018 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Slovenská obchodná a priemyselná komora v spolupráci s firmou CMB Creativ ponúka možnosť prezentácie Vašej firmy na oficiálnej výstave SR v Záhrebe na stavebnom veľtrhu „Construction and Equipping Fair“, ktorý sa koná v dňoch 5. - 9. 4. 2011 s možnosťou účasti na vopred organizovaných kooperačných rokovaniach pripravených v spolupráci so Záhrebskou obchodnou komorou.

V rámci účasti na veľtrhu ponúkame i kooperačné rokovania s chorvátskymi firmami v Záhrebskej obchodnej komore. Zameranie výstavy: elektroinštalácie a osvetľovacie zariadenia, konzultácie, dizajn, dokončovacie a renovačné práce, chemické produkty pre stavebníctvo, izolácie, dvere, brány, okná, technológie pre životné prostredie, budovanie závodov, strojov, zariadení, inštalácie. Bližšie informácie: Ing. Ivana Kondášová Fajčíková, Tel. :+421-2- 48291 247, E-mail: ivana.kondasova@sopk.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2106 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server