Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikanie v krajinách Európskej únie
Vydané 12. 01. 2011 (948 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania organizuje v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network regionálny seminár „Podnikanie v krajinách Európskej únie“ Podujatie je určené výlučne samostatne zárobkovo činným osobám alebo spoločnostiam so sídlom na Slovensku, ktoré hľadajú jednak zahraničných obchodných a technologických partnerov, ako aj formy realizácie medzinárodnej spolupráce.

Účasť na podujatí je bezplatná. Podujatie sa uskutoční 17. februára 2011 v Bratislave v priestoroch NARMSP na Miletičovej 23 v čase od 10.00 do 12.30 hod. V prípade záujmu je potrebné sa zaregistrovať on-line najneskôr do 15. februára 2011. Po ukončení registrácie potvrdíme účasť na podujatí len prvým 30 záujemcom, ktorí spĺňajú podmienky účasti. Kontakt: Ing. Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02 50 24 45 15, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1493 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server