Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* VIETNAM EXPO 2011
Vydané 12. 01. 2011 (1176 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Trenčianska regionálna komora SOPK v Trenčíne v spolupráci so spoločnosťou EXPO CENTER a.s., Trenčín pripravila spoločnú účasť na 21. ročníku Medzinárodného priemyselného veľtrhu „VIETNAM EXPO 2011“ v termíne 6. – 9. apríla 2011. Tento veľtrh sa každoročne koná na výstavnom a veľtržnom centre v Hanoi „Vietnam Exhibition and Fair Center“. Nadchádzajúci 21. ročník sa bude niesť v duchu sloganu „Veľká príležitosť pre investície“.

Firmám ponúkajú možnosť vystavovať v spoločnom stánku s celkovou výstavnou plochou 90 m² za účastnícky poplatok 650 EUR bez DPH. Členom SOPK bude časť nákladov uhradená z prostriedkov SOPK. V cene nie je zahrnuté ubytovanie, letenky a vybavenie víz. Podrobnejšie informácie o veľtrhu nájdete na www.vietnamexpo.com.vn Kontakt : Ľubica Žovincová, tel.: 032/6525 285, e-mail:zovincova@sopk.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1938 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:




Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server