Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Internetový marketing – ako spropagovať Vaše podnikanie
Vydané 16. 11. 2010 (1285 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania organizuje dňa 24. novembra 2010 o 9:00 hod v Aule Ekonomickej univerzity, Dolnozemnská cesta 1, Bratislava odborný seminár Internetový marketing – ako spropagovať Vaše podnikanie

Účastníci sa dozvedia : čo je to webová stránka; ako funguje; aké výhody môže priniesť; ako si ju vytvoriť; akých chýb sa vyvarovať; ako komunikovať s grafikmi/programátormi - rady a tipy; testovanie webovej stránky; používane technológie HTML, xHTML, CSS, PHP, ASP, NET, JavaScript (aký je medzi nimi rozdiel, výhody a nevýhody); platené redakčné systémy; bezplatné nástroje na výrobu webové stránky, Doména, vhodný výber mena domény; webhosting – výber vhodného webhostingu, aké sú možnosti na SR; základy internetového marketingu (predstavenie, možnosti atď.) Účasť na seminári je bezplatná. Podujatie je určené začínajúcim aj existujúcim malým a stredným podnikateľom, ktorí majú záujem o elektronickú propagáciu svojej firmy. Účasť je potrebné potvrdiť najneskôr do 22. novembra 2010 a zaslať na adresu: nemethova@nadsme.sk. Podujatie je organizované v rámci európskej siete Enterprise Europe Network.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1362 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server