Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Technologická burza a bilaterálne rokovania „Pro Energy“
Vydané 09. 11. 2010 (890 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Slovenská obchodná a priemyselná komora ako partner projektu Enterprise Europe Network pripravila technologickú burzu a bilaterálne rokovania s partnermi z celej Európy “Pro'Energy”, ktoré počas výstavy Energaïa organizuje Regionálna obchodná a priemyselná komora Languedoc-Roussillon (Francúzsko) spolu s SOPK a ďalšími partnermi v dňoch 8. – 10. decembra 2010 v Montpellier.

Technologická burza bude zameraná na oblasť obnoviteľných zdrojov energie a budete mať možnosť rokovať s európskymi partnermi v danej oblasti. Detailné informácie nájdete na oficiálnej stránke burzy: www.pro-energy.eu. Očakáva sa viac ako 500 vystavovateľov a 40.000 účastníkov. Súčasťou akcie budú aj konferencie, permanentné výstavy a workshopy v rámci výstavy Energaïa (www.energaia-expo.com. Kontaktná osoba: Pán Henri Malet & pán Stéphane Taliana, č.tel: +33 4 67136832 e-mail: h.malet@languedoc-roussillon.cci.fr


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1580 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server