Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Výskum pre malé a stredné podniky
Vydané 05. 10. 2010 (1027 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

BIC Bratislava v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR a Agentúrou na podporu výskumu a vývoja organizuje seminár na podporu zapojenia sa a využívania prostriedkov komunitárnych fondov EÚ na podporu aplikovaného výskumu, vývoja technológií a ich implementáciu v inovačnom procese.

Informačný seminár k výzve 7. RP - Výskum pre malé a stredné podniky dňa 15.10.2010 (piatok) o 8:30, stredná zasadačka č. 27 - Ministerstvo hospodárstva SR, Mierová 19, BratislavaSeminár je zameraný na prezentáciu možností financovania výskumných a inovačných aktivít so zameraním na špecifiká účasti firiem, najmä malých a stredných podnikov v Siedmom rámcovom programe EÚ pre výskum, vývoj a demonštračné aktivity (FP7). Cieľom seminára je nielen poskytnúť základný prehľad výziev a programov FP7 ale aj sprostredkovať realistické aspekty účasti, možné finančné a komerčné prínosy pre Vás, ako aj rady a odporúčania. Účasť na seminári je bezplatná. Svoju účasť nahláste do 11.10.2010 prostredníctvom registračného formulára.

Kontakt: Ing. Ivan Filus, BIC Bratislava, Enterprise Europe Network Slovakia, tel: 02/ 5441 7515( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 182 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server