Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* MIDEST 2010
Vydané 27. 09. 2010 (1074 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 2. – 5. novembra 2010 sa vo Francúzsku, v Paríži bude konať jeden z najvýznamnejších subkontraktačných veľtrhov na strojárenskú výrobu, spracovanie plastov, elektroniky a energetiky „MIDEST 2010“. Podrobnejšie informácie o zameraní veľtrhu sú uvedené na internetovej stránke www.midest.com.


Ministerstvo hospodárstva SR tento veľtrh zaradilo do plánu svojich oficiálnych účastí na rok 2010, pričom MHSR hradí náklady na prenájom výstavnej plochy a realizáciu spoločnej expozície na krytej ploche 50 m2. S cieľom podpory presadzovania sa a etablovania slovenských podnikateľských subjektov na francúzskom trhu sa tieto môžu prezentovať v spoločnom stánku SR, v rámci oficiálnej účasti SR. Každej zúčastnenej firme bude poskytnutý rokovací priestor v rámci samostatnej kóje, priestor na grafickú prezentáciu, prezentáciu drobných exponátov a prístup do spoločného technického zázemia. Slovenské podnikateľské subjekty, ktoré majú záujem o účasť na spoločnom stánku na veľtrhu v Paríži, ako i podrobnejšie informácie o priamej účasti, sa môžu kontaktovať na e-mailovej adrese : hladka@sario.sk alebo sgs@expo.sk.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 404 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server