Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* B2B @ SASOfair - stavebné technológie, priemysel kovov a elektro
Vydané 07. 09. 2010 (572 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Chorvátska Hospodárska komora v Splite v spolupráci s Centrom pre transfer technológií na Univerzite v Splite, organizujú dňa 22. októbra 2010 počas medzinárodného veľtrhu SASOfair kooperačné podujatie B2B @ SASOfair - stavebné technológie, priemysel kovov a elektro.

SASO patri medzi najvýznamnejšie veľtrhy v oblasti stavebníctva, drevárskeho a kovo priemyslu, nástrojov a zariadení, energetiky, elektrotechniky a telekomunikácie. Veľtrh v minulom roku navštívilo viac ako 100 000 návštevníkov a predstavilo sa 2 400 vystavovateľov. Sektorové zameranie: stavebné technológie (stavebné materiály, prefabrikáty a budovy, stavebné náradie, služby v oblasti stavebníctva), kovopriemysel (rezanie a spracovanie kovov, elektroinžinierstvo), elektronika, robotika, energetika Registrácia účastníkov je na http://www.utt.hr/b2b/saso/ Kontakt: Oľga Némethová, NADSME, tel. 02/502 44 513, e-mail:nemethova@nadsme.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 261 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server