Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 15. medzinárodný stavebný veľtrh IBF, 11. medzinárodný veľtrh technických zariadení budov SHK BRNO a súbežne prebiehajúci veľtrh MOBITEX
Vydané 23. 11. 2009 (703 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Trenčianska regionálna komora SOPK - zástupca Stavebných veľtrhov pre SR, pozýva na

15. medzinárodný stavebný veľtrh IBF, 11. medzinárodný veľtrh technických zariadení budov SHK BRNO a súbežne prebiehajúci veľtrh MOBITEX - medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového vybavenia, ktoré sa uskutočnia na výstavisku v Brne v termíne 13. - 17. apríla 2010.

Stavebné veľtrhy IBF a SHK v Brne sú odborovo najväčšou a najvýznamnejšou akciou v strednej a východnej Európe, ktorú každoročne podporujú domáce i zahraničné prestížne inštitúcie, odborové zväzy a asociácie. Predstavujú jedinečný projekt s najucelenejšou ponukou z oblasti stavebného priemyslu. Veletrhy Brno a.s. pripravili pre vystavovateľov Stavebných veľtrhov 2010 rôzne bonusy – ponuku hotových stánkov, možnosť publicity zdarma na internetových stránkach veľtrhov, v dennej aj odbornej tlači a iné. Pre všetkých, ktorý budú vystavovať po prvýkrát je pripravený veľmi výhodný program ŠTART. Plochu za zvýhodnené ceny je možné objednať do termínu uzávierky, t.j. 30. novembra 2009. Po tomto termíne bude cena krytej o 600 Kč/m2 a cena voľnej plochy o 400 Kč/m2 vyššia. Podrobnejšie informácie a formuláre prihlášok na veľtrhy nájdete na internetových stránkach www.ibf.cz, www.shk.cz, www.mobitex.cz alebo Vám ich na vyžiadanie zašleme poštou.

Kontakt: Ing. Ľudovít Mičuda, Tel.: 032/6525275, Fax: 032/6521023, E-mail: micuda@sopk.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1388 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server