Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * INTERREG IV C
Vydané 12. 11. 2008 (1089 x čítané) | Rubrika - Informácie

Ministerstvo hospodárstva SR ako národný orgán pre program INTERREG IV C organizuje dňa 9. 12. 2008 v priestoroch PARK HOTELA TARTUF v Beladiciach informačný deň k programu, ktorý umožňuje medzinárodnú spoluprácu s krajinami EÚ.

Podujatie je určené projektovým partnerom, ktorí úspešne realizovali interregionálnu spoluprácu v predchádzajúcom období, ale aj tým, ktorí neuspeli v I. verejnej výzve na predkladanie projektov. Očakávajú sa aj predstavitelia verejného sektora na regionálnej úrovni. Cieľom jednodňového podujatia bude informovať účastníkov o možnostiach zapojenia sa do programu INTERREG IVC v rámci II. verejnej výzvy na predkladanie projektov, ktorá bola vyhlásená 27. októbra 2008 s termínom uzávierky 30. januára 2009. Na stretnutí budú prezentované priority programu, výsledky z I. verejnej výzvy na predkladanie projektov a projektový cyklus vrátane prípravy žiadosti o projekt. Ministerstvo hospodárstva SR predstaví aj spôsob výkonu finančnej kontroly projektových partnerov zapojených do programu INTERREG IVC. Bližšie informácie týkajúce sa informačného dňa pre program INTERREG IVC sú zverejnené na webovej stránke Ministerstva hospodárstva SR.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.mhsr.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server