Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * II. Slovenská kooperačná burza v obrazoch
Vydané 14. 10. 2008 (463 x čítané) | Rubrika - Informácie

V Banskej Bystrici sa konala v dňoch 23. – 24. 9. 2008 II. Slovenská kooperačná burza, ktorú organizovala agentúra SARIO. COOP PRODUKT SLOVENSKO ako jeden zo strategických partnerov podujatia zastrešoval v spoločnej expozícii 4 VD: FRAGOKOV – export Prešov, K-plast Nová Baňa, KNK Ľubietová a POLYPLAST Pliešovce.

Kooperačnú burzu navštívilo takmer 600 slovenských i zahraničných návštevníkov. Celkovo vystavovalo 74 slovenských výrobných podnikov a inštitúcií, čo je dvojnásobný počet ako vlani. Zahraničné delegácie zastupovali podnikateľov z Českej republiky, Talianska, Rakúska, Maďarska, Ruska, Bulharska, Turecka, Srbska, Nemecka, Španielska, Anglicka, Číny a z rôznych iných krajín. Najpočetnejšie zastúpenie mala čínska delegácia. Súčasťou burzy bola odborná konferencia, na ktorej počas 2 dní prezentovali slovenské i zahraničné firmy ako aj agentúry jednotlivých krajín možnosti investovania, kooperácií a nových obchodných príležitostí. Najviac firiem bolo z oblastí strojárstva, elektrotechniky, metalurgie, plastov a IT.
Fotogaléria


( Celý článok | Autor: Daniel Piatnica | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server