Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Misia kórejských importérov
Vydané 04. 06. 2008 (1102 x čítané) | Rubrika - Informácie

Na základe iniciatívy Asociácie kórejských importérov - KOIMA sa v dňoch 19. - 26. júna 2008 uskutočnia bilaterálne rokovania s podnikateľmi vo vybraných krajinách strednej Európy – v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike. Rokovanie s predstaviteľmi slovenskej podnikateľskej verejnosti sa uskutoční 24. júna 2008 v Bratislave.

Kórejská republika patrí k najvýznamnejším investorom v SR. Základ exportu zo Slovenska do Kórey tvoria polotovary, suroviny, ale aj hotové výrobky z oblasti strojárstva, elektroniky, energetiky, nábytkárstva, hutníctva, chemického a farmaceutického priemyslu. Perspektívne položky vývozu sú motorové vozidlá, chemikálie organické a anorganické zlúčeniny, čerpadlá, kompresory, ventilátory, sklárske výrobky, elektrotechnické výrobky a zariadenia, informačné technológie, biotechnológie (najmä formou subdodávok). Bližšie informácie na e-mailovej adrese: scepkova(at)sario.sk.
Záväznú prihlášku s profilmi kórejských firiem nájdete na tejto stránke, uzávierka prihlášok je 11. 6. 2008.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server