Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Metodické usmernenie k predkladaniu a vypĺňaniu vybraných druhov podpornej dokumentácie
Vydané 15. 06. 2007 (1009 x čítané) | Rubrika - Informácie

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR, Riadiaci orgán pre ESF, vydalo Metodické usmernenie k predkladaniu a vypĺňaniu vybraných druhov podpornej dokumentácie k žiadosti KP/PP o platbu/žiadosti o zúčtovanie zálohovej platby, evidované pod číslom č. S-2/2007.

Toto usmernenie je určené pre všetkých konečných prijímateľov/príjemcov pomoci implementujúcich projekty Európskeho sociálneho fondu v rámci programov SOP Ľudské zdroje, JPD NUTS II – Bratislava Cieľ 3 a Iniciatívy Spoločenstva EQUAL.

Usmernenie bližšie špecifikuje a dopĺňa nasledovné dokumenty:
  • Metodický pokyn k realizácii projektov pre konečného prijímateľa/príjemcu pomoci z ESF pre SOP ĽZ a JPD NUTS II - BA Cieľ 3 platný od októbra 2006, vydaný Riadiacim orgánom
  • Metodický pokyn k realizácii projektov pre konečného prijímateľa/príjemcu pomoci z ESF Iniciatívy spoločenstva EQUAL platný od septembra 2006, vydaný Riadiacim orgánom
Usmernenie


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.esf.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server