Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Možnosť prezentácie na medzinárodnom veľtrhu na Malte
Vydané 16. 05. 2007 (861 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Obchodno – ekonomické oddelenie veľvyslanectva SR v Ríme organizuje v dňoch 27. júna až 8. júla 2007 v rámci pravidelnej ročnej prezentácie Slovenska na Malte oficiálnu účasť Slovenskej republiky na 50. ročníku medzinárodného všeobecného veľtrhu The INTERNATIONAL FAIR OF MALTA, ktorý je najväčšou a najvýznamnejšou výstavnou akciou organizovanou na Malte v roku 2007.

Okrem exportnej ponuky slovenských firiem z vlastnej databázy OBEO, ktorú spoločne s ekonomickými, investičnými a turistickými informáciami o Slovensku bude prezentovať maltský partner, ponúka touto cestou možnosť predstaviť svoju produkciu alebo ponuky spolupráce v slovenskom národnom stánku aj ďalším slovenským výrobným a obchodným spoločnostiam.

Katalógy, ponuky spolupráce, prípadne ďalšie informácie alebo materiály o Vašej firme (v anglickom jazyku) prosíme zaslať v termíne do 24. júna 2007 na adresu:
Ján Galoci
Economic Counsellor
Ambasciata della Repubblica Slovacca
Via dei Colli della Farnesina 144/ VI
00194 Roma, Italia
prípadne na e-mailovú adresu: jan_galoci(at)mfa.sk
Základná charakteristika veľtrhu The INTERNATIONAL FAIR OF MALTA:

Veľtrh je hlavnou udalosťou vo výstavnom kalendári Malty v roku 2007. Minulý ročník navštívilo 150 tisíc osôb, čo je na tento malý ostrovný štát pozoruhodné číslo (Malta má celkom 404 tisíc obyvateľov, z toho 7 tisíc žije v hlavnom meste Valette) a potvrdzuje značný záujem aj zo zahraničia. Na veľtrhu sa pravidelne zúčastňujú aj firmy zo severnej Afriky (Líbya, Tunisko), čo dáva tejto výstave charakter mostu medzi Európu a krajinami južného Stredomoria. Veľtrh sa zameriava na priemyselné výrobky, spotrebné tovary, služby, agrosektor, motorové vozidlá a príslušenstvo. Celková výstavná plocha predstavuje 17,8 tis. m2. Očakáva sa 430 priamych vystavovateľov.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.mhsr.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server