Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Možnosť účasti na výstave MACH-TECH a ELEKTROSALON v Budapešti
Vydané 16. 04. 2007 (768 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Ministerstvo hospodárstva SR v rámci programu prezentácie SR na výstavách a veľtrhoch v zahraničí schválilo oficiálnu účasť na veľtrhu MACH-TECH v Budapešti spojenú s odbornou výstavou ELEKTROSALON. Obidve podujatia sa konajú v dňoch 8. – 11. mája 2007 na výstavisku HUNGEXPO v Budapešti.

Tohoročný veľtrh MACH-TECH sa zameriava na strojárenstvo a zváraciu techniku vrátane náradia, robotov, montážnych zariadení, zváracej techniky na kovy a plasty, údržby a diagnostiky, garancie kvality, fluidnej techniky, výskumu a inovácií.

Odborná výstava ElectroSalon sa tématicky zameriava na automatizáciu a riadiace procesy, meraciu a kontrolnú techniku, elektronické súčiastky a súbory, stavebné informačné systémy, elektrické stroje a systémy a osvetľovaciu techniku.

Počas veľtrhu na výstavisku HUNGEXPO pripravuje MH SR v spolupráci s obchodným oddelením Veľvyslanectva SR v Budapešti a firmou SPIŠ-VIEW-TRADING s.r.o., stretnutie slovenských a maďarských podnikateľov. Záujemcovia o účasť na veľtrhu MACH-TECH a odbornej výstave ElectroSalon sa môžu prihlásiť u realizátora oficiálnej účasti Slovenskej republiky na týchto výstavách: SVT, s.r.o., Spišská Nová Ves, Ing. Mária Kleinová, konateľka, tel.: 053/4424 748, fax: 053/4426 364, e-mail: svt(at)svt.sk, web: www.svt.sk. Kontaktná osoba na MH SR je Peter Kováč, tel.: 02/4854 2435, fax: 02/4854 3420, e-mail: kovac(at)economy.gov.sk.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.mhsr.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server