Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Poradenstvo a vzdelávanie v kocke na portáli www.profesor.sk
Vydané 21. 03. 2006 (1267 x čítané) | Rubrika - Informácie

profesor.sk Celej šírke podnikateľského spektra, ale aj ostatným záujemcom z radov inštitúcií a občanov je určený Národný poradenský a vzdelávací systém. Je dostupný na internetovej stránke www.profesor.sk.

Čo je podstatou celého systému?
Systém ponúka celému spektru podnikateľského sektora databázu poradcov a vzdelávacích inštitúcií, ktorí sú pripravení pomôcť riešiť potreby alebo problémy podnikateľov.
Táto webová stránka má 2 základné piliere – Poradenstvo a Vzdelávanie. Po otvorení www.profesor.sk sa podnikateľ jednoduchým kliknutím na niektorý z týchto pilierov dostáva do základného menu systému. Systém ho formou jednoduchých krokov vedie ďalej a podnikateľovi sa otvára možnosť zadefinovať oblasť, odbor alebo špecializáciu v ktorej hľadá poradenskú službu, alebo vzdelávanie pre seba, alebo svojich zamestnancov. Kritérií na zadefinovanie svojich potrieb je v systéme viac a je len na podnikateľovi, koľko kritérií do systému zadá. Samozrejme, že čím viac kritérií podnikateľ do systému zadá, tým užší je aj konečný výber poradcov, alebo vzdelávacích aktivít. Výber toho správneho poradcu, alebo tej najvhodnejšej vzdelávacej aktivity je možný aj cez kľúčové slová – napr. účtovníctvo, dane, granty atď. V tomto prípade je však určité nebezpečie nezhody zadávaných kľúčových slov a slov zadaných do systému poradcami, alebo vzdelávacími inštitúciami. Po zadefinovaní požadovaných kritérií si podnikateľ jednoducho nechá zobraziť konečnú ponuku. Tá mu ukáže, koľko poradcov, resp. vzdelávacích aktivít vyhovuje zadaným kritériám. Túto základnú ponuku si môže podnikateľ ďalej triediť podľa doplnkových kritérií, alebo si len jednoducho otvorí zobrazené profily. V nich nájde všetky potrebné údaje o poradcovi, alebo vzdelávacej inštitúcii, kontakty, odkaz na ich web stránku s priamym prelinkovaním, ako aj ďalšie dokumenty – napr. referencie, počet zrealizovaných projektov, cenu služby, atď.
V prípade poradenstva systém navyše ponúka záujemcovi o poradenské služby aj finančné zvýhodnenie služieb poradcov, vybraných prostredníctvom tohto systému. Podnikateľ teda získa garantovanú dotáciu na služby od vybraného poradcu vo výške , ktorú si stanovil poskytovateľ služieb – poradca. Jednoduchým vytlačením poukazu na dotáciu a potvrdením poradcu o odobratej službe, systém dodatočne vráti podnikateľovi určenú dotáciu na ním uvedený účet.
Pri využívaní poradenských ako aj vzdelávacích služieb sa často skloňuje slovko kvalita. Určite sa už každý podnikateľ stretol so situáciou, že za zaplatené prostriedky nie vždy dostal to čo očakával.
Národný poradenský a vzdelávací systém preto ponúka podnikateľom, ktorí využili služby poradcu prostredníctvom tohto systému aj možnosť ohodnotenia jeho služieb. Toto hodnotenie podnikateľ vykoná prostredníctvom systému – webovej stránky a sám sa tak môže zúčastniť na udeľovaní ratingu , alebo rebríčka kvality poskytovaných služieb. Toto hodnotenie sa prenáša do systému a objavuje sa v profile poradcu. Systém takto pomáha selektovať poradenské služby aj podľa kvality, čo je pre ostatných podnikateľov veľmi dobré vodítko pri rozhodovaní sa o tom, ktorého poradcu v rámci systému využije.
Národný poradenský a vzdelávací systém navyše ponúka tým podnikateľom, ktorí si nie sú istí pri identifikácii svojich potrieb aj spôsob, ako na to. V základnom menu www.profesor.sk si môže podnikateľ otvoriť Diagnostický test a jednoduchými odpoveďami na otázky mu systém pomôže pri identifikácii oblastí, ktoré potrebuje vo firme riešiť.
Národný poradenský a vzdelávací systém je nový, moderný a komplexný systém , ktorý ponúka podnikateľskému sektoru na jednom mieste – www.profesor.sk, široké spektrum služieb za veľmi výhodných podmienok. Je naozaj len na podnikateľoch, ako často a na čo všetko tento systém využijú pri realizácii svojich podnikateľských zámerov.
A samozrejme, že využívanie systému je pre všetkých záujemcov o poradenské a vzdelávacie služby k dispozícii 24 hodín denne a úplne zadarmo.
Pre dokonalé využitie všetkých dostupných informácií a funkcií v systéme sa doporučuje užívateľom systému bezplatná registrácia. Systém zadaním prihlasovacieho mena a hesla potom rozpozná návštevníka a umožní mu získanie všetkých detailných informácií nachádzajúcich sa v systéme.
Nespornou výhodou celého systému je veľmi ľahko zapamätateľná doména www.profesor.sk, ktorú si tak nemusí podnikateľ nikde zapisovať ani ukladať.


( Celý článok | Autor: Juraj Majtán | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server