Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Medzinárodný veľtrh NÁBYTOK A BÝVANIE za účasti výrobných družstiev
Vydané 16. 03. 2006 (851 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Vo výstavnom areáli Agrokomplex – výstavisko v Nitre sa uskutočnil v dňoch 8. - 12. marca 16. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku a bytových doplnkov. Na tomto v danej oblasti najväčšom veľtrhu v Slovenskej republike prezentovali svoje výrobky aj výrobné družstvá KNK Ľubietová a Javorina Spišská Belá.

Účasť na komoditne orientovanom veľtrhu považujú tieto družstvá za najvhodnejší priestor na prezentáciu svojich výrobkov v silnej domácej a zahraničnej konkurencii pri bohatej návšteve obchodníkov a potencionálnych zákazníkov.
KNK prezentovalo ucelenú ponuku dekoratívneho kovania, vnútorné kovanie – systém tiahlo excenter a ponuku kovania pre komplexné vybavenie kuchýň a vstavaných šatníkových skríň, čím sa napĺňa zámer komplexnej ponuky kovania pre nábytkárov.
Javorina prezentovala jedálne, obývacie izby a spálne z dubového masívu. Je to nadštandartný nábytok z prírodných materiálov, ktorý spĺňa aj všetky ekologické kritéria. Dve tretiny produkcie družstvo vyváža na náročné trhy ako sú Holandsko, Belgicko, Anglicko, Dánsko.

Galéria


( Celý článok | Autor: Daniel Piatnica | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server