Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Máte problém s odpredajom nehnuteľností a pozemkov?
Vydané 15. 03. 2006 (451 x čítané) | Rubrika - Informácie

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) spustila on-line databázu nehnuteľností a voľných pozemkov, ktorá predstavuje základný informačný zdroj pre vypracovanie ponuky vhodných lokalít pre potreby zahraničného, resp. domáceho investora.

Na internetovej stránke agentúry SARIO je umiestnený dotazník, ktorý špecifikuje rozsah potrebných informácií, ktoré agentúra na účely prvého prieskumu potrebuje. Po vyplnení a odoslaní dotazníka na adresu agentúry jej regionálni zástupcovia v teréne pozbierajú všetky informácie potrebné na zaradenie do databázy.
Tento proces má stanovené lehoty, takže nehnuteľnosť bude v databáze do 2 týždňov po prijatí dotazníka, ak vlastník pozemku alebo nehnuteľnosti predloží všetky stanovené podklady. Ďalšie informácie ...


( Celý článok | Autor: Daniel Piatnica | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server