Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Prihláška na Medzinárodnú výstavu družstevníctva
Aktualizované 31. 01. 2006 (962 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Na základe pozvania od Svazu českých a moravských výrobních družstev pripravuje Slovenský zväz výrobných družstiev spoločnú expozíciu VD na Medzinárodnej výstave družstevníctva, ktorá sa koná v rámci veľtrhu Země živitelka v Českých Budejoviciach v termíne od 24. – 29. 8. 2006. Pôvodný termín (23. – 30. 8. 2006) bol z organizačných dôvodov pozmenený.

Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa kontraktačno-predajnej Medzinárodnej výstavy družstevníctva v Českých Budejoviciach, zašlite vyplnenú prihlášku na adresu marketing@szvd.sk najneskôr do 8. 2. 2006. Družstvám bude poskytnutá 20% zľava z ceny výstavnej plochy a realizácie. Príspevok SZVD bude družstvám poskytnutý podľa platných pravidiel poskytovania príspevkov na výstavné, kontraktačné a veľtrhové akcie pre rok 2006 schválených predstavenstvom SZVD.
Bližšie informácie ohľadne podmienok účasti Vám poskytne odbor podnikateľských služieb SZVD 02/58 241 221, 222.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server