Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Smutná správa
Vydané 10. 10. 2005 (976 x čítané) | Rubrika - Informácie

Francúzsky regionálny zväz výrobných družstiev z regiónu Ouest dňa 3. 10. 2005 náhle a nečakane prišiel o svojho prezidenta, pána Huberta Duranda.

Tí, ktorí sa s ním stretli počas návštevy COOPEXPO 2004, kde bol na čele francúzskej delegácie, si ho určite pamätajú. Vždy usmiateho, plného elánu, priamočiareho človeka, ktorý okolo seba šíril energiu a na ktorého ste sa mohli kedykoľvek spoľahnúť.

Pán Durand bol vo francúzskom družstevnom hnutí veľmi známou osobnosťou.Mnoho rokov sa zapájal do štruktúr sociálnej ekonómie. V strešnej organizácii CGSCOP (Ústredná konfederácia VD Francúzska) bol pokladníkom až do kongresu v Nantes ( máj 2004), bol spoluzakladateľom dvoch družstiev, v ktorých pracoval až do svojho odchodu ( Atelier Bocage – stolárske družstvo, Imprimerie du Bocage – tlačiareň). Neúnavne sa zapájal i do miestneho života a činnosti športových klubov.

V tejto smutnej chvíli vyjadrujeme úprimnú sústrasť jeho rodine, kolegom a priateľom zo stolárskeho a tlačiarenského družstva Atelier du Bocage, Regionálnemu zväzu VD.

Česť jeho pamiatke!( Celý článok | Autor: Helena Cápová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server