Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * PÉCS EXPO 2005
Vydané 09. 08. 2005 (1131 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Spoločnosť Expo Trade Center Lučenec v spolupráci so Slovensko – Maďarskou obchodnou komorou organizujú v dňoch 4. - 9. 10. 2005 slovenskú národnú expozíciu za účasti slovenských firiem na medzinárodnom veľtrhu v meste Pécs.

V prípade záujmu kontaktujte Ing. R. Kotúčovú, email: rkotucova@szvd.sk. Uzávierka prihlášok je 20. 8. 2005. Tohtoročný veľtrh je hlavne zameraný na spoluprácu s Nemeckom, Chorvátskom, Čínou a krajinami V4 v rôznorodej oblasti.

Komoditné zameranie veľtrhu je stavebníctvo a vnútorné zariadenia budov, nábytok, bytové doplnky, potraviny, vinárstvo, obalová technika, poľnohospodárstvo, gastronómia, šport, voľný čas, wellnes, móda, klenoty, remeselná výroba, kožené výrobky, PC a telekom. technika, zábavná elektronika, osobné a nákladné vozidlá, motocykle a bicykle, náhradné diely, ekológia a úspora energií, nadácie a združenia.


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server