Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Pozvánka na seminár – Spoločná obchodná politika EÚ
Vydané 14. 10. 2004 (595 x čítané) | Rubrika - Informácie

Úrad SOPK v spolupráci s MH SR organizuje odborný seminár o aktuálnych problémoch spojených s uplatňovaním opatrení vyplývajúcich zo Spoločnej obchodnej politiky ES na dovoz a vývoz obchodného tovaru z/do tretích krajín po pristúpení SR do Európskej únie.

Seminár sa bude konať 9. 11. 2004 v Bratislave, Palisády 22 – Centrum ďalšieho vzdelávania Ekonomickej univerzity o 9.00.

Seminár je určený manažérom výrobcov, dovozcov a vývozcov priemyselného tovaru, ktorí obchodujú s tretími krajinami a potrebujú aktuálne informácie o spoločnej obchodnej politike EÚ a jej uplatňovaní v SR. Osobitne je zameraný na dovozcov citlivých položiek ako sú textil, obuv a oceľ, ktoré podliehajú licenčnému konaniu.

Ak máte záujem zúčastniť sa na tomto seminári zašlite vyplnenú prihlášku na adresu weisenpacherova@sopk.sk, tel. 02/67 20 26 12, fax 02/67 20 26 00.


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server