Medzinárodný veľtrh NÁBYTOK A BÝVANIE za účasti výrobných družstiev

Autor: Daniel Piatnica <dpiatnica(kyslaryba)cpscoop.sk>, Téma: Výstavy, Vydané dňa: 16. 03. 2006

Vo výstavnom areáli Agrokomplex – výstavisko v Nitre sa uskutočnil v dňoch 8. - 12. marca 16. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku a bytových doplnkov. Na tomto v danej oblasti najväčšom veľtrhu v Slovenskej republike prezentovali svoje výrobky aj výrobné družstvá KNK Ľubietová a Javorina Spišská Belá.

Účasť na komoditne orientovanom veľtrhu považujú tieto družstvá za najvhodnejší priestor na prezentáciu svojich výrobkov v silnej domácej a zahraničnej konkurencii pri bohatej návšteve obchodníkov a potencionálnych zákazníkov.
KNK prezentovalo ucelenú ponuku dekoratívneho kovania, vnútorné kovanie – systém tiahlo excenter a ponuku kovania pre komplexné vybavenie kuchýň a vstavaných šatníkových skríň, čím sa napĺňa zámer komplexnej ponuky kovania pre nábytkárov.
Javorina prezentovala jedálne, obývacie izby a spálne z dubového masívu. Je to nadštandartný nábytok z prírodných materiálov, ktorý spĺňa aj všetky ekologické kritéria. Dve tretiny produkcie družstvo vyváža na náročné trhy ako sú Holandsko, Belgicko, Anglicko, Dánsko.

Galéria