Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Obchodná misia a B2B rokovania s firmami z Magdeburgu (DE) v Trnave
Vydané 10. 10. 2017 (83 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Dňa 23. 10. 2017 vo veľkej zasadačke Regionálnej komory SOPK Trnava, Trhová 2, prvé poschodie. uskutočnia bilaterálne rokovania s nemeckými firmami. Oficiálny začiatok o 09.30 h. Delegáciu vedú predstavitelia Obchodnej a priemyselnej komory Magdeburg a účastníci sa okrem rokovaní s nemeckými firmami dozvedia o aj aktivitách a službách Obchodnej komory Magdeburg, Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a o možnostiach využívania siete EEN na podporu medzinárodnej spolupráce.

Profily nemeckých firiem spolu s kontaktnými menami zástupcov jednotlivých firiem, ich webovými stránkami a profilmi v anglickom a slovenskom jazyku. Bude zabezpečené tlmočenie na oficiálnu časť, rokovania budú prebiehať v nemeckom resp. v anglickom jazyku. Svoj záujem o účasť spolu so zoznamom Vami vybraných nemeckých firiem, s ktorými chcete rokovať, pošlite najneskôr do 13.októbra (piatok) emailom na adresu: peter.kovar@sopk.sk. Ďalšie info na telefónnom čísle: 033-551274


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enn.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

Novinky
28.01.2013: CPS DOKORÁN
Dňa 16. 10. 2012 bola zapísaná Nezisková organizácia CPS DOKORÁN

25.01.2013: Ponuka NP
Bola aktualizovaná ponuka Náhradného plnenia.

21.01.2013: Ponuka rekreácie
Do ponuky rekreácie bol pridaný termínovník pobytov.
SČMVD

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server