Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* COOPEXPO 2017
Vydané 25. 07. 2017 (169 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Srdečne Vás pozývame na návštevu 24. ročníka družstevnej kontraktačno–predajnej výstavy COOPEXPO 2017, ktorá sa uskutoční v dňoch 17. 8. - 20. 8. 2017 v priestoroch výstaviska Agrokomplex Nitra, v  pavilóne M3.

Pripravili sme pre Vás ponuku kvalitných slovenských výrobkov z dielní členských výrobných družstiev v samostatných predajných a výstavných stánkoch : ELEKTROPLAST, výrobné družstvo Prešov, DEKOR garden, výrobné družstvo Banská Bystrica, ŠAMOTKA, výrobné družstvo Hrnčiarske Zalužany, ATAK, výrobné družstvo Prešov, NOVOCHEMA, výrobné družstvo Levice, OKRASA, výrobné družstvo Čadca NOVOPLAST, výrobné družstvo Dolná Streda, CLIMEKO, výrobné družstvo Petrovany a tiež v SPOLOČNÝCH EXPOZÍCIÁCH ďalšie členské družstvá COOP PRODUKT SLOVENSKO. Prezentovať sa budú aj : Nezisková organizácia CPS DOKORÁN, Súkromná stredná odborná škola Poprad a Bardejov. Pripravený je pre Vás sprievodný program priamo v pavilóne, hudobné a tanečné vystúpenia, prezentácie družstiev, NO CPS DOKORÁN a SSOŠ, tvorivé dielničky a súťaže. Tešíme sa na Vašu návštevu.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

Novinky
28.01.2013: CPS DOKORÁN
Dňa 16. 10. 2012 bola zapísaná Nezisková organizácia CPS DOKORÁN

25.01.2013: Ponuka NP
Bola aktualizovaná ponuka Náhradného plnenia.

21.01.2013: Ponuka rekreácie
Do ponuky rekreácie bol pridaný termínovník pobytov.
SČMVD

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server